Skupina Kofola

Kofola ČeskoSlovensko je součástí skupiny Kofola, jednoho z předních výrobců a distributorů nealkoholických nápojů ve střední a východní Evropě. Kromě tradičního československého trhu, kde je lídrem, působí v Polsku, Slovinsku a Chorvatsku, v menší míře i v Rusku. Skupina vyrábí nápoje s péčí a láskou v sedmi závodech a mezi její hlavní značky patří Kofola, Hoop Cola, Jupí, Jupík, Rajec, Radenska, Semtex a Vinea. Na vybraných trzích skupina distribuuje např. výrobky Rauch, Evian a Badoit, v licenci vyrábí i nápoje RC Cola a Orangina.

Vývoj akcií

Aktuálně

Valná hromada

Dne 13. srpna 2018 v 15:00 se uskuteční valná hromada společnosti Kofola ČeskoSlovensko a.s., a to v sídle společnosti na adrese Nad Porubkou 2278/31a, 708 00 Ostrava-Poruba.

Číst dále

CED oznámil výsledky prodeje části svého podílu v Kofole

Představenstvo společnosti Kofola ČeskoSlovensko a.s. ("Společnost") tímto oznamuje, že dnes obdržela od svého akcionáře CED GROUP S.à r.l. ("CED") oznámení o ukončení transakce zahrnující prodej balíku akcií Společnosti prostřednictvím zrychleného úpisu akcií ("Transakce").

Číst dále

CED požádal Kofolu o podání žádosti o pozastavení obchodování s akciemi Kofoly na BCPP

Představenstvo společnosti Kofola ČeskoSlovensko a.s. (dále jen „Společnost“) tímto oznamuje, že ho dnes akcionář Společnosti, CED GROUP S.à r.l. (dále jen „CED“), informoval o oznámení o potenciálním navýšení objemu nabízených akcií v aktuálně probíhajícím prodeji akcií Společnosti (dále jen „Transakce“) a požadavku na podání žádosti o pozastavení obchodování s akciemi Společnosti na Burze cenných papírů Praha až do výsledků zveřejnění Transakce.

Číst dále