Skupina Kofola

Kofola ČeskoSlovensko je součástí skupiny Kofola, jednoho z předních výrobců a distributorů nealkoholických nápojů ve střední a východní Evropě. Kromě tradičního československého trhu, kde je lídrem, působí v Polsku, Slovinsku a Chorvatsku, v menší míře i v Rusku. Skupina vyrábí nápoje s péčí a láskou v sedmi závodech a mezi její hlavní značky patří Kofola, Hoop Cola, Jupí, Jupík, Rajec, Radenska, Semtex a Vinea. Na vybraných trzích skupina distribuuje např. výrobky Rauch, Evian a Badoit, v licenci vyrábí i nápoje RC Cola a Orangina.

Vývoj akcií

Aktuálně

Změna ve složení dozorčí rady v Kofole ČeskoSlovensko

Kofola ČeskoSlovensko a.s. informuje, že pan Dariusz Prończuk a pan Bartosz Kwiatkowski, oba členové dozorčí rady, předložili oznámení o odstoupení z funkce. Pan Kwiatkowski současně odstupuje z funkce člena výboru pro audit. Jejich funkce zanikne ke dni 25. října 2018.

Číst dále

CED GROUP S.a r.l. oznámil výsledky prodeje svého podílu v Kofole

Představenstvo společnosti Kofola ČeskoSlovensko a.s. ("Společnost") tímto oznamuje, že 19. září obdržela od svého akcionáře CED GROUP S.à r.l. ("CED") oznámení o ukončení transakce zahrnující prodej zbývajícího podílu akcií Společnosti držených CED, prostřednictvím zrychleného úpisu akcií a blokových obchodů ("Transakce").

Číst dále

CED GROUP S. a r.l. prodává svůj podíl ve společnosti Kofola ČeskoSlovensko a.s.

Představenstvo společnosti Kofola ČeskoSlovensko a.s. ("Společnost") tímto oznamuje, že dnes obdrželo oznámení od svého akcionáře CED GROUP S.à r.l. ( "CED"), že dnes CED schválil zahájení prodeje všech akcií společnosti ve vlastnictví CED metodou zrychleného úpisu akcií (accelerated bookbuilding, "ABB") a jako tzv. blokový obchod (block trade).

Číst dále